بدون شک ایجاد آسایش دمایی و تهویه مطبوع جهت انجام فعالیت های روزمره انسان تاثیر بسزایی در میزان بازدهی و بهره وری او داشته و اهمیت این موضوع تا جایی بوده که منجربه ایجاد صنعتی به نام صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع شده است
از این رو سیستم های تهویه مطبوع و روش های اجرایی آن در سال های اخیر به طرز چشم گیری تغییراتی را در جهت افزایش کیفیت این امر و بازدهی آن و از طرفی کاهش مصرف انرژی داشته است.
گروه صنعتی نیک متال با تکیه بر دانش فنی و همت مهندسین و جوانان بومی در سال ۱۳۹۴ در استان گیلان و شهر لاهیجان با هدف نیل به اهداف کلان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و همچنین تامین نیازهای کارخانجات و فعالان صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع و به جهت جلوگیری از واردات بی رویه محصولات بی کیفیت و نامرغوب از کشورهایی دیگر آغاز به کار کرد.
در ابتدا این مجموعه اقدام به تولید بویلرها و پکیج های زمینی گرمایشی جهت واحدهای مسکونی و صنعتی کرده و با تولید با کیفیت خانواده این محصولات تبدیل به برندی قابل اعتماد نزد مصرف کنندگان گرامی گردید.

با توجه به رشد و توسعه صنعت تاسیسات در کشور و ضرورت رفع نیازهای این صنعت در زمینه تولید و اجرا،گروه صنعتی نیک متال با اتکا به یاری خداوند متعال و همت و اراده مهندسین و جوانان گیلانی و با استفاده از بالاترین سطح دانش روز و برترین تکنولوژی ها در زمینه تراش توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک CNC و NC، پرسهای فورج گرم سنگین و به روز ترین روشهای جوشکاری در خلاء و برشکاری تمام اتوماتیک اقدام به پاسخگویی به نیازهای داخلی این صنعت در کشور کرده و همچنین در گام بعدی به دنبال صادرات به کشورهای همسایه، اروپا و... می باشد. هم اکنون سبد محصولات این مجموعه شامل انواع لوازم و اتصالات نصب تجهیزات گرمایشی و تاسیساتی و همچنین قطعات و تجهیزات مربوط به پکیج های دیواری و زمینی، مشعل، اتصالات سیستم های لوله گذاری پنج لایه و... جهت ارائه به تولید کنندگان و فعالان و تامین قطعات و لوازم مربوطه این صنعت بزرگ در کشور می باشد. امید است با تلاش و پشتکار جوانان و مهندسین این مجموعه، گامی بزرگ در زمینه اشتغال و رشد اقتصادی میهن عزیزمان، ایران برداریم.

مازیار نیکدل

error: Content is protected !!